محصولات هتلی
خانه / صابون مخصوص حمام هتلی / تولید کنندگان انواع صابون مخصوص حمام هتلی

تولید کنندگان انواع صابون مخصوص حمام هتلی

تهیه صابون  و شامپو های مخصوص هتلی بر عهده ی هتلداران است. در اتاق یک هتل یا اقامتگاه باید مواد شوینده و بهداشتی با توجه به تعداد افرادی که در آن جا سکونت دارند تامین شود. صابون مخصوص حمام هتلی، از پر مصرف ترین و مهم ترین محصولات است که در انواع مختلف و با ویژگی های مختلفی تولید شده و در بازار عرضه می شود. اکنون این سوال مطرح می شود که یک صابون خوب دارای چه ویژگی هایی است؟ 

تولید کنندگان انواع صابون مخصوص حمام هتلی

دسته بندی صابون مخصوص حمام هتلی براساس رایحه

دسته بندی صابون مخصوص حمام هتلی براساس رایحهصابون هتلی حمام انواع مختلفی دارد. مسافرانی که از یک شهر یا کشور به منطقه ای دیگر سفر می کنند ممکن است بر اثر تغییرات آب و هوایی و شرایط جغرافیایی دچار مشکلات پوست و مو شوند. در نتیجه باید از مواد شوینده ای استفاده شود که تا حد امکان از این مشکلات جلو گیری کند. 

از طرفی جنس پوست افراد با یکدگیر متفاوت است مثلا برخی دارای پوست های خشک و برخی دارای پوست های چرب هستند و ترکباتی که در صابون های مخصوص و ویژه مناسب برای هر نوع پوستی تولید می شود نیز با یکدیگر متفاوت است و بهتر است که هر فرد از صابون متناسب با پوست خود استفاده کند. 

این محصولات دارای بو و رایحه های مختلفی هستند که این بو ممکن است برای مدتی روی سطح پوست نیز باقی بماند و باعث ایجاد احساس خوب و دلنشین در مصرف کنندگان شود. این رایحه ها معمولا با استفاده از عصاره گل در انواع صابون ها ایجاد می شود؛ به عنوان مثال رایحه ی گل رز یا نرگس از پر طرفدار ترین ها هستند. 

فروش صابون مخصوص هتل در بسته بندی های خاص

فروش صابون مخصوص هتل در بسته بندی های خاصاین صابون ها و مواد شوینده در بسته بندی های مختلفی تولید شده و در بازار عرضه می شوند. فروش صابون های هتلی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب به راحتی انجام می شود. 

اغلب بسته بندی های ویژه ای برای این محصولات در نظر گرفته می شود که این بسته بندی ها برای هتل ها به صورت یک نفره هستند. بسته بندی های یک نفره علاوه بر این که قیمت ارزان تر و مناسب تری دارند در صرفه جویی و جلو گیری از به هدر رفتن مواد شوینده نیز تاثیر گذار هستند و به رعایت نکات بهداشتی نیز کمک می کنند. 

صابون های حمام ترکیبات مختلفی دارند و هر چه از ترکیبات ویژه تر و بهتری در هنگام تولید این محصولات استفاده شده باشد، قیمت آن نیز بالا تر است. مثلا در برخی انواع این محصول از ترکیباتی استفاده می شود که بعد از استفاده لایه ای مخافظ و مرطوب روی پوست ایجاد کرده و از سطح پوست محافظت می کند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مديريت فروش: فريبا نظری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125787712
آدرس کانال: hivacosmetics_ir@
پست الکترونیکی: hivacosmetics@gmail.com

درباره ی talia

پاسخی بگذارید