محصولات هتلی
خانه / شانه هتلی / جدیدترین قیمت انواع شانه هتلی ایرانی

جدیدترین قیمت انواع شانه هتلی ایرانی

 یکی از وسایل تعبیه شده در در اتاق های هتلها شانه هتلی می باشد. این شانه ها در انواع شکلها و اندازه های متنوع تولید می شوند و به صورت بسته بندی شده در اتاق های هتلها قرار می گیرد.

این شانه ها از جنس های مرغوبی تولید می شوند. چون هتل داران مجبور به تهیه این وسایل به صورت انبوه می باشند پس با خرید از تولید کننده با قیمت مناسبی تهیه می کنند.

جدیدترین قیمت انواع شانه هتلی ایرانی

شانه هتلی و مدل های متنوع آن در بازار

شانه هتلی و مدل های متنوع آن در بازار

تهیه وسایل و تجهیزات بهداشتی یکبار مصرف برای رعایت بهداشت فردی در هتلها یکی از مهمترین دغدغه های فکری هتل داران می باشد و انتخاب محصولاتی که از کیفیت بالا و استاندارد و همچنین ظاهر مناسبی برخوردار باشند و در عین حال قیمت آنها نیز به صرفه باشد.

همیشه ارائه خدمات خوب و متمایز سبب ایجاد خاطراتی خوش و شیرین در ذهن مسافران می شود و این حس خوب یکی از فاکتورهای جذب مسافر است.

شانه های هتل از ابزارهای پرکاربرد برای هتلها محسوب می شود که این شانه ها در سایز بندی و رنگ بندی های زیبایی به بازار عرضه می شود. این شانه ها به دو صورت بسته بندی می شوند یکی به صورت بسته بندی سلفونی و بسته بندی شانه هتلی در جعبه که بسته بندی در جعبه برای هتل های چهار ستاره و پنج ستاره مناسب تر است زیرا بابت بسته بندی هم قیمتی را باید پرداخت کنند.

هتل داران می توانند به صورت عمده از درب کارخانه و یا از نمایندگیهای آنها خرید کنند تا قیمت شانه هتلی برای ایشان بسیار مرقوم به صرفه باشد. 

نمایندگی فروش شانه هتلی

نمایندگی فروش شانه هتلی

شانه یکی از وسایل ضروری برای هر فرد است که باید به صورت شخصی استفاده کند و در مسافرت نیز مورد نیاز قرار می گیرد. اکثر هتلداران از لوازم بهداشتی استفاده می‌کنند که یکی از اینها شانه هتلی است که در دو نوع زنانه و مردانه با دندانه‌های مناسب که به خوبی گره مو را باز می کند. 

متریال استفاده شده در شانه های هتلی از جنس پلاستیک مرغوب است که بسیار مستحکم است و به راحتی نمی شکند. 

نمایندگی های فروش شانه هتلی این شانه ها را به صورت عمده و با قیمت مناسب شده برای هتلداران در دو نوع بسته بندی سلفون و یا جعبه ای عرضه می کنند.

این شانه ها در رنگ های شاد مختلفی عرضه می‌شود که هتلداران رنگ سفید آن را بیشتر می پسندند زیرا می توانند آرم و لوگوی هتل خود را بر روی آن هک کنند تا برای مشتری های خود به یادگار بماند. چاپ لگو کاری پر بازده است که توسط هتل داران استقبال می شود. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مديريت فروش: فريبا نظری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125787712
آدرس کانال: hivacosmetics_ir@
پست الکترونیکی: hivacosmetics@gmail.com

درباره ی talia

پاسخی بگذارید