محصولات هتلی
خانه / صابون هتلی / فروش بهترین صابون تکنفره هتلی در بازار ایران

فروش بهترین صابون تکنفره هتلی در بازار ایران

سرویس های بهداشتی تک نفره یکی از ملزوماتی است که در تولید آن ها تنوع زیادی به کار گرفته شده است. مسؤلین برخی از هتل ها با قرار دادن نام تجاری و برند ها روی لوازم بهداشتی و دیگر وسایل هتل، نام مجتمع خود را بیشتر مقابل چشمان مسافران قرار می دهند تا هتل خود را با هر چه نام شکوه تری نمایش دهند. و با این وجود صابون تکنفره هتلی یکی از وسایل های مورد نیاز هتل ها می باشد که تولیدکنندگان سعی می کنند بهترین و با کیفیت ترین از این نوع کالاها و محصولات را تولید و به بازار عرضه کنند. 

فروش بهترین صابون تکنفره هتلی در بازار ایران

ویژگی های مهم صابون تکنفره هتلی

ویژگی های مهم صابون تکنفره هتلی

صابون تکنفره هتلی در وزن های مختلف ۱۵،۱۷ و ۲۰ گرمی و در بسته بندی های مختلف سلفونی، کارتنی و جعبه ای، پلیسه ای و غیره تولید می شود که امکان چاپ لوگو نیز روی انواع صابون های هتلی وجود دارد. امروزه تولیدکنندگان انواع صابون های تکنفره هتلی با سایز بندی های مختلف و با بهترین رایحه ها و با بهترین قیمت ها تولید و به بازار عرضه می کنند.

پک بهداشتی از مهمترین وسایل در اتاق های هتل ها است.

استفاده از صابون های تکنفره هتلی در هتل ها نشان از پاکیزگی هتل ها و اهمیت به سلامتی مسافران است.

صابون های هتلی یکنفره برای شست وشوی دست و همچنین برای شست و شوی بدن برای حمام روزانه در ساز های تقریبا کوچک ولی در شکل های مختلفی تولید می شوند و این محصولات برای هتل ها به صرفه تر است و هم از اسراف و دور ریزی مواد شوینده جلوگیری می شود.

از طرفی هر فرد برای مصرف هر بار خود می تواند از تیوپی که به او اختصاص داده اند استفاده کند. 

مرکز فروش انواع صابون هتلی در ایران

مرکز فروش انواع صابون هتلی در ایران

امروزه با توجه به اهمیت دادن افراد به بهداشت و سلامتی خود سبب شده تا بیشتر به محصولات و کالاهای تک نفره و بهداشتی روبیاورند.

امروزه انواع صابون هتلی را می توان با مراجعه به مراکز فروش تهیه و خریداری کرد.

فروش صابون هتلی در سراسر کشور موجب شده که این کالا در بین هتل ها و سایر خریداران بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.

امروزه هتل ها برای افزایش دادن بهداشت و در نظر گرفتن سلامتی مشتریانشان و حتی برای جلب مشتریان و مسافران خود سعی می کنند از انواع صابون های هتلی تکنفره استفاده کنند.

و خریداران این نوع از کالاها و محصولات می توانند با مراجعه به  مرکز فروش می توانند این کالا را خریداری و به مسافران خود خدمات دهند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مديريت فروش: فريبا نظری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125787712
آدرس کانال: hivacosmetics_ir@
پست الکترونیکی: hivacosmetics@gmail.com

درباره ی talia

مطلب پیشنهادی

دقیق ترین قیمت صابون تکنفره هتلی کرشمه

صابون تکنفره هتلی کرشمه یکی از برترین برندها می باشد که شهرت جهانی پیدا کرده و توانسته با بهترین عملکرد کیفی، رضایت را برای مشتریان به ارمغان آورد، این صابون هت

پاسخی بگذارید