محصولات هتلی
خانه / شانه هتلی / فروش مدل های متنوع شانه های هتلی

فروش مدل های متنوع شانه های هتلی

فروش مدل های متنوع شانه های هتلی امروزه در دستور کار اصلی شرکت های تولید کننده و عرضه کننده قرار گرفته است. این شرکت ها کاملا بر این موضوع اشراف یافته اند که عرضه این اجناس با کیفیت و تنوع گسترده می تواند مشتریان ایشان را افزایش داده و به این ترتیب تجارتشان را نیز گسترش دهد. بدیهی است زمانی که تنوع محصولی بالا رود، سلیقه های بیشتری به آن تجارت جذب خواهند شد و حجم فروش این شانه های هتلی به طرز قابل توجهی افزایش خواهد یافت.فروش مدل های متنوع شانه های هتلی

دسته بندی شانه های هتلی براساس جنس

دسته بندی شانه های هتلی براساس جنسشانه هتلی بیشتر از جنس پلاستیک می باشد و تفاوت اصلی این شانه ها در رنگ، تعداد دندانه ها و طول دندانه های شانه ها است. برای موهای بلند و علی الخصوص موی بانوان، از شانه هایی با دندانه های بلند تر استفاده می کنند و برای موهای کوتاه تر، دندانه های ظریف تر و کوچک تر.

در هتل ها معمولا هر دو مول شانه در اختیار مسافرین قرار می گیرد تا ایشان با توجه به نوع سلیقه و مدل موهای خود، از این شانه ها استفاده نمایند. رنگ های جذاب این شانه ها نیز به دلیل ایجاد حس مطلوب بیشتر در افراد می باشد.

معمولا این شانه ها در رنگ های روشن و شاد در اختیار مسافرین قرار می گیرد تا حس خیلی مطلوب در ایشان ایجاد شود. قطعا جنس پلاستیک باعث می شود که شما خیلی راحت از این شانه ها استفاده کنید.

مرکز فروش عمده شانه های هتلی

مرکز فروش عمده شانه های هتلیمرکز فروش شانه های هتلی عمده، بر این تلاش است تا انواع این اجناس را با کیفیت خیلی خوب به مردم عرضه نماید تا رضایت عموم مشتریان جلب شود و به این ترتیب حجم فروش این مراکز افزایش پیدا کند و تجارتشان گسترش می یابد.

همانطور که می دانید شانه های هتلی مصرف بسیار زیادی در هتل ها دارند. چند صد هتل در سراسر کشور وجود دارد که سالانه چند میلیون نفر به این هتل ها مراجعه می کنند و این شانه ها در اختیار این چند میلیون نفر قرار می گیرد.

خریداران بر این تلاشند تا خرید خود را در حجم عمده انجام دهند تا از قیمت مناسبی بهره بگیرند. به همین دلیل است که در حال حاضر فروش شانه هتلی به صورت عمده از رونق خیلی خوبی برخوردار است.

شرکت تولید کننده با بهره گیری از بهترین آیتم ها، این شانه ها را با کیفیت و تنوع گسترده به بازار داخلی عرضه می نماید و با استقبال همگانی نیز مواجه می شود. به دلیل تنوع زیاد، حجم فروش این محصولات افزایش ویژه ای یافته است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مديريت فروش: فريبا نظری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125787712
آدرس کانال: hivacosmetics_ir@
پست الکترونیکی: hivacosmetics@gmail.com

درباره ی talia

پاسخی بگذارید